НАЙКРАЩЕ В НЕПАЛІ (04.03 - 14.03.2021)

Стоимость: от 48816 грн + авиа
Страны: Непал
Продолжительность: 11 дней/10 ночей
Код тура: NEPBEST

Груповий тур з російськомовним супроводженням


04.03 - 14.03.2021
 

Катманду – Дхулікель – Панауті – Нагаркот – Горкха – Бандіпур – Покхара – Сарангкот – Лумбіні – Читван - Катманду

 

10 ночей
 

ПРОГРАМА ТУРА
 

День 1

 

Катманду – Дхулікель

 

04.03

 

Приліт в Катманду - столицю Непалу (1400 м над рівнем моря).

(При в'їзді в Непал потрібно мати довідку про відсутність Ковід-19 методом ПЛР, оформлену не пізніше, ніж за 72 години)

Оформлення в'їзної візи, отримання багажу. Зустріч з гідом.

 

Переїзд в Дхулікель - типове неварське містечко поблизу Тамангскіх сіл, розташоване в 32 км на схід від Катманду на висоті 1700 м над рівнем моря, відоме красою своєї природи і давніми традиціями. У гарну погоду, з оглядових майданчиків Дулікеля відкривається чудовий вид на найвищі вершини світу.

 

Розміщення в готелі, відпочинок. Ніч у Дхулікелі.

День 2
 

Дхулікель – Панауті – Нагаркот

 

05.03

 

Зустріч світанку у телевізійної вежі, сніданок, відпочинок.

 

Виїзд у Панауті (~ 30 хвилин їзди).

Панауті, одне з найстаріших міст Непалу, де збереглися храми, будівництво яких відноситься до п'ятнадцятого століття або навіть раніше. У минулому Панауті, будучи важливим торговим центром, називався Дхуку (від слова «дхукуті» - місце, щоб зберегти багатство) і славився рясними врожаями рису, пшениці, картоплі. Панауті має своєрідну структуру неварського середньовічного міста, притаманну династії Малла. Місто вражає і захоплює кількістю пагод і храмів, більшість яких побудовані в XV столітті. Багато будинків прикрашені витонченим і мальовничим різьбленням по дереву.

 

Візит в Намо Будда або Такмена Люджін - одна з трьох головних ступ Долини Катманду. Вона стоїть на вершині пагорба Гандха Малла в 30 км на північ від Долини Катманду. Поряд зі Ступою на невеликому пагорбі знаходиться те місце, де, як вважається, Будда пожертвував своєю плоттю. Трохи подалі знаходиться ще одна невелика ступа, яка позначає лігво тигриці. Тибетська назва «Такмена Люджін» походить від початкової назви місця (Тагме - означає тигриця, лю - тіло, і джин - давати). І тому, що це місце дійсно населене тиграми, місцеві жителі вважають за краще не згадувати слово «тигр» в назві, і щоб захистити себе вони звикли називати його «Намо Будда», що буквально означає «повага перед Буддою».

 

Переїзд в гірський курорт Нагаркот - це високогірне курортне місто в Непалі, розташоване на висоті 2175 м, де в гарну погоду можна побачити більшість 8-тисячників, в тому числі Еверест (8848 м.).

 

Розміщення в готелі. Ніч в гірському курорті Нагаркот.

День 3

 

Нагаркот - Горкха

 

06.03

Зустріч світанку, сніданок.

 

Переїзд в містечко Горкха, яке в давнину існувало як самостійне князівство. Назву «Горкха» пов’язують з перебуванням тут легендарного йога Горакхнатха. Також це місто пов'язане з першим королем Непала Прітхві Нараян Шахом (1723-1775), який народився тут, засновник династії Шах, який об'єднав колись роздроблену на п'ятдесят крихітних держав країну в єдине королівство. До кінця ХІХ століття Непал офіційно називався Горкха Раджья (Королівство Горха).

 

Візит до храму Чангу Нараян, заснований у 2мі столітті, найстаріший храм Вішну в долині Катманду.

Екскурсія в Бхактапур, заснований в 9 ст, знаходиться в 14 км. від центру Катманду. З усіх древніх і середньовічних князівств долини, місто краще за інших зберіг свій первозданний вигляд і є справжнім музеєм під відкритим небом.

 

Приїзд до Горкхи. Ночівля в готелі в Горкха.

День 4
 

Горкха – Бандіпур

 

07.03

Сніданок. Візит до Палацу Горкха - головна визначна пам'ятка міста, побудована в неварському стилі.

 

Переїзд в Бандіпур ​​(близько 1,5 годин їзди) - ​​стародавнє містечко, загублене серед безлічі зелених пагорбів Непалу. Місто знаходиться на висоті 2 000 метрів, і звідси в сонячну погоду можна побачити всі найвідоміші вершини Гімалаїв: Аннапурна, Дхаулагірі, Манаслу. У туманні дні дуже красиво і таємниче, можна подумати, що гори повисли в повітрі. Ви залюбуетесь старовинними цегляними 2-3-поверховими будинками, декорованими квітучими терасами і балкончиками, мініатюрними храмами, брукованими каменем мостовими, і чудовими світанками і заходами, що відкриваються для тут. Бандіпурци дуже стежать за чистотою, і цим виграшно відрізняються від сусідніх містечок.

Прогулянки. Захід.

 

Відпочинок в готелі. Ніч у Бандіпурі.

День 5
 

Бандіпур – Покхара

 

08.03

Рано вранці, для бажаючих, візит в печери сіддха.

 

Сніданок і переїзд в Покхару (близько 2х годин).

Покхара - один з найпопулярніших курортів і друге за величиною місто Непалу. Це дійсно одне з найкрасивіших місць світу, розташоване на висоті 827 метрів над рівнем моря на березі мальовничого озера Фева, серед засніжених Гімалаїв. Покхара захоплює людей своїми пейзажами. З міста видно гори висотою від 3000 до 8000 метрів (Дхаулагирі, Аннапурна і Манаслу).

Нас чекає прогулянка на човні і відвідування острівного храму Барахи. Далі ми відвідаємо водоспад Девіса, печеру Шиви і піднімемося до Ступі Миру.

 

Розміщення у готелі, ніч у Покхарі.

День 6

 

Сарангкот (Покхара) – Лумбіні

 

09.03

Рано вранці поїздка до Сарангкоту (30 хвилин від Покхари), де у гарну погоду з оглядового майданчика відкривається фантастичний вид на всю панораму Гімалаїв: Дхаулагірі (8167 м), всіх чотирьох піків Аннапурни (7200-8091 м), Ламджунг (6983 м), Манаслу (8156 м), Мачапучре (6997 м).

 

Повернення в готель, сніданок.

 

Від'їзд в Лумбіні (близько 5 годин їзди) по мальовничій дорозі.

Після прибуття екскурсія по саду Лумбіні, де ви побачите місце народження Будди (Гаутама Сіддхартха); колону царя Ашоки (3 ст до н.е); руїни храму, присвяченого матері Будди цариці Майя Деві (11-15 ст) та інші буддистські храми і монастирі.

 

Розміщення в готелі, ніч в Лумбіні.

День 7

Лумбіні – Читван

 

07.03

Сніданок і переїзд в Читван (близько 2,5 годин).

 

Національний парк Читван займає величезну територію в 400 квадратних кілометрів на невисоких лісистих пагорбах. Це один з кращих національних парків в Азії, розташований на рівнині, одне з небагатьох місць в світі, де все ще можна побачити бенгальського тигра і індійського носорога в дикій природі.

Читван - місце проживання леопардів, ведмедів, мавп, різних видів оленів, диких кабанів і близько 400 видів птахів. Також на території парку мешкають близько 60 бенгальських тигрів.

 

Програма активностей в Читване. Ночівля в Читвані.

День 8

Читван – Катманду

08.03

Сніданок. Звільнення номерів і переїзд в Катманду (~ 5 годин).

Розміщення в готелі в Катманду. Вільний час, відпочинок

Ніч у готелі в Катманду.

День 9

 

Катманду

 

09.03

Сніданок.

Екскурсії в Катманду:

 

площа Дурбар і Старий Королівський Палац з безліччю будівель, храмів і пагод. Головне на площі Дурбар - відчути дух Непалу. Стародавні храми, в які приходять помолитися місцеві жителі і королівський палац, який тепер функціонує як музей, тут збережені традиції непальської архітектури.

Одна з головних визначних пам'яток столиці Катманду - це Палацова площа, на який коронувалися королі Непалу. Протягом декількох століть вправні ремісники прикрашали площу і створювали прекрасні пам'ятники архітектури. Минулі землетруси завдали серйозної шкоди будівлям, але дух старовини, дух Непалу від цього не пішов.

Ви зайдете в храм живої богині Кумарі.

 

Візит в Сваямбунатх - стародавній буддійський комплекс, візитна картка Непалу, храм, розташований на вершині пагорба (80 метрів над рівнем долини). У назві закладено сенс: «Створив сам себе з нічого мільйон мільйонів років назад для всіх і назавжди». Вважається, що це «найсильніше» місце долини Катманду, і мантри, прочитані тут, мають в 13 мільярдів разів більшу силу, ніж прочитання в будь-якому іншому місці. Щоб піднятися до Ступи треба подолати 365 сходинок, по числу днів в році. Вважається, що зійшовши по цих сходах до ступи, ви очистите свою карму.

 

Екскурсія в Патан (Лалітпур) знаходиться по південну сторону річки Багматі, практично зливаючись зі столицею. Це один з найкрасивіших міст з величезною кількістю пам'яток. Об'єкт Світової спадщини Юнеско.

Вільний час для обіду і покупки сувенірів.

Повернення в готель. Ніч у Катманду.

День 10

 

Катманду

 

10.03

Сніданок.

Екскурсія до ступи Боуднатх (5 ст) - велична древня буддистська ступа, центр тибетського буддизму, одна з найбільших в світі.

Вільний час для обіду, прогулянок і покупки сувенірів.

 

Екскурсія в Індуїстський храмовий комплекс Пашупатинатх, присвячений богу Шиві, самий шанований храм в Непалі.

Трансфер в готель, де ми здамо ПЛР тест, що стане в нагоді нам для посадки на літак.

Традиційна непальська вечеря. Повернення в готель. Ніч в Катманду.

День 11

Виліт

11.03

Сніданок.

Вільний час для самостійних прогулок, трансфер в аеропорт

Виліт із Катманду.


Вартість тура на 1 особу:

½ DBL = 1695 дол

Доплата за SNGL = 490 дол

 

До вартості включено:
- розміщення в готелях 3* зі сніданками за маршрутом (найкраще з можливого там, де немає готелів 3*),

- 1 ніч в курортному готелі Green Park Resort у Читваны з повним пансіоном (сніданок, обід, вечеря),

- 1 ніч в готелі Buddha Maya Gardens 4* зі сніданком в Лумбіні,

- всі необхідні групові трансфери по прибуттю / виліту,

- всі оглядові екскурсії і трансфери у супроводі російськомовного гіда,

- всі необхідні вхідні квитки за вказаною програмою,

- одна традиційна вечеря в місцевому ресторані в Катманду.

 

Дополнительно оплачивается:
- Міжнародний авіапереліт від 690 дол Turkish Airlines),

- Візовий збір в Непалі 30 дол (сплачується по прибуттю в аєропорт Катманду)

- Харчування, не зазначене у вищевказаному маршруті

- медичне страхування (близько 2 дол / особа / день)

- ПЛР тести у Непалі (35 дол / тест)

- витрати особистого характеру, такі як рахунки в барі, плата за зв'язок, прання, чайові інше,

- Чайові для людей, пов'язаних з вашим туром

 

 

Пожалуйста, бронируйте:

Indian Holiday Ukraine (Киев): kiev@indianholiday.com.ua

Ирина Каражова - Skype: sales-indian1

044 234 25 70, КИЕВСТАР – 0960954466, МТС – 0992328666, «горячий телефон» - 067 465 74 74 (круглосуточно)


Отправить отзыв

Похожие программы
НАЙКРАЩЕ В НЕПАЛІ (04.03 - 14.03.2021)
от 48816 грн + авиа
НЕПАЛ: ТРЕК К КАЛА ПАТАР И ОЗЕРА ГОКИО
от 32400 грн + авиа
НЕПАЛ + БУТАН: КОРОЛЕВСТВО ГРОМОВОГО ДРАКОНА, ПОКХАРА, САФАРИ (ЧИТВАН)
от 45360 грн + авиа
НЕПАЛ: ТРЕК В БАЗОВОМУ ЛАГЕРЮ ЭВЕРЕСТА/РУС.ГИД
от 59760 грн + авиа
НЕПАЛ: ТРЕК В СВЯЩЕННУЮ ДОЛИНУ МУКТИНАТХ (МУСТАНГ) (РУС.ГИД)
от 33264 грн + авиа
НЕПАЛ+БУТАН: НЕДЕЛЯ НАД ОБЛАКАМИ
от 37440 грн + авиа
Понравился наш сайт? Порекомендуйте его друзьям!

Подписаться на рассылку
новостей